Передмова

Створення Довідника державних, громадських та церковних соціальних служб повинно стати спільною працею Львівської Обласного Соціального Центру, Єпархіальних Комісій в справах мирян, а також громадських організацій, де кожен відповідав би за окрему категорію організацій чи їх окремі зобов’язання.

Перед Вами – перша спроба об’єднати інформаційні зусилля усіх зацікавлених сторін у такому служінні, яке допомагало б родинам та окремим особам знаходити потрібну службу. Бажаємо, щоб поява цього видання набула суспільного значення для розвитку громадських ініціатив і засвідчила про досягнення якісного зросту в розвитку організацій, як співтовариств.

За останні роки у Львові з’явилося багато нових організацій різних напрямків, як також і певна кількість довідників. Очевидно, що для ефективності використання такого соціального довідника необхідно було б щорічно поновлювати інформаційні дані. Багато із вказаних служб дійсно потребують мати інформацію про своїх колег для обміну досвідом, ідеями і найголовніше для консолідації своїх ресурсів і сил.

Довідник містить контактну інформацію, дані про види діяльності організацій. Безумовно, це далеко не повний перелік всіх організацій чи то державних, чи церковних, чи громадських, які діють в нашому місті, Єпархії, області. Але в довідник намагалися включити найбільш активно діючі організації, і передусім ті, котрі працюють із соціально незахищеними групами населення.

Хотілося б, щоб наслідком нашого видання було покращення співпраці між державними, церковними та громадськими службами, які діють в соціальній сфері; залучення нових осіб та спільнот до такої праці та інформування про велику і різноманітну діяльність доброчинних організацій.

Сподіваємося, що Довідник стане в пригоді широкому колу громадян міста та області, мирян Львівської Архиєпархії та самим організаторам.

Важливо було б, щоби це починання продовжувалося, розвивалося і сприяло покращенню соціальної сфери служіння у суспільстві.

 Довідник упорядкували: Львівський обласний центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, Український Католицький Університет, Кафедра соціології Національного Університету “Львівська Політехніка”, Фонд св.Володимира

Дата створення 2006 р.

Тематика:

 • Соціальні служби державних, громадських та церковних організацій
 • Довідкові служби
 • Державні установи та товариства
 • Державне Законодавство:Закони України, Укази Президента України та Постанови Кабінету Міністрів у справах сім’ї, дітей та молоді.

соц служби довідник

  

  Бюро Фонду Св. Володимира

   Знайти: м. Львів, вул. Городоцька 319-а
   Подзвонити: +38 (032) 240 18 02
   Факс: +38 (032) 240 18 10
   e-mail:
   Написати: Фонд святого Володимира
   п/с 8881, UA-79044, Львів, Україна

  Центр родини

   Знайти: вул. Городоцька 319-а
   Подзвонити: +38 (032) 244 11 07
   e-mail:
   Написати: Фонд святого Володимира (Центр Родини)
   п/с 8881, UA-79044, Львів, Україна

  Родинна порадня

   Знайти: вул. Горбачевського 21, кв. 14
   Подзвонити: +38 (067) 670 28 34
   e-mail:

  Краєзнавчий центр "Паломник"


    Знайти: вул. Антоновича 22
    Подзвонити: +38 (032) 243 27 12
    e-mail: