Проекти Фонду

Завершені

1) Організація чисельної делегації 6-ти конфесій з відповідною програмою для повноцінної участі в ІІ-му Екуменічному Конгресі в Грац, Австрія. Червень 1997 р.

2) Установчі Збори з відродження Товариства «Сільський Господар» спільно з Академією Ветеринарної Медицини та представниками духовенства. Програма навчання фермерів в Австрії спільно з Католицьким чоловічим рухом. Підтримка журналу «Сільський господар». 1997-2000 р.р.

3) Щорічні оздоровчо-виховні літні табори для дітей. Спільно з Монастирем отців василіан (Крехів) 1997-2008 р.р.

4) «Сирітське деревце» – щорічна акція для дітей-сиріт в День св.о.Миколая і популяризація її в усіх церквах Львівщини 1997-2005 р.р.

5) Організація циклу Міжнародних Конференцій «Християнин і політика» спільно з Інститутом Релігії і Суспільства 1999р

6) Створення Довідника «Соціальні Служби Львівщини» ( спільно з Інститутом Мирянського Лідерства УКУ, Управлінням в справах сім’ї, молоді та спорту Облдержадміністрації), Львів 2006 р.

7) Спільні проекти з організаціями, які опікуються дітьми з особливими потребами (синдром Дауна, церебральний параліч, аутизм, незрячі). Допомога речами, забавками, обладнанням, участь у фестивалях «Непротоптана стежина», дитяча бібліотека для незрячих.

Діючі

1) Створення бібліотеки християнської літератури. 1997-2014р.р. Жертводавець прелат Гайнріх Ойденбах, дієцезія Аугсбург. Реорганізація бібліотеки на профіль молодіжно-краєзнавчий з 2014 року.

2) Ліцензовані Курси екскурсоводів по Львову. Центр «Паломник», з 1997 року.

3) Розробка нових краєзнавчих маршрутів та організація мандрівок з пізнавальною метою. Центр «Паломник», з 1997 року.

4) Організація постійної участі представництва України в щорічних Східноєвропейських семінарах Бенно-Гауз Шмохтіц, на запрошення чоловічого католицького руху UNUM- OMNES. Фонд св.Володимира – дійсний член UNUM- OMNES з 2000 року.

5) Допомога ув’язненим у Львівських тюрмах. Спільний проект з Швейцарською фундацією «Ведмідь і Лев». Обладнання комп’ютерних класів, подарунки на св. Миколая, постіль для в’язниць. З 2003 року.

6) Цикл проектів «Відповідальне батьківство» спільно з Фундацією «Тато-net» святих Кирила і Мефодія ( Даріуш Цюпал, Люблін, Польща).

7) Допомога Будинкам для сиріт та Інтернатам України. Організація, розмитнення та розподіл вантажів гуманітарної допомоги з Німеччини, Нідерландів, Швейцарії, Швеції

8) Творення та співпраця з спільнотами солідарності родин: Товариство багатодітних родин «Щаслива Родина», Товариство прийомних сімей «Моя родина», Товариство «Подружні зустрічі».

9) Проект «Діалог поколінь». При підтримці Федерального Фонду Німеччини «Пам’ять Відповідальність Майбутнє». Правда про злочини нацизму і комунізму. Збір свідчень репресованих часів ІІ Світової війни. Примирення жертв різних режимів. 2011-2013 р.р.

10) Родинна Порадня. Навчання інструкторів природних пологів та годування грудьми. Видання методичної літератури. Проведення Всеукраїнських семінарів і конференцій. Природне планування народжень. Допомога психолога в поста бортному синдромі. Навчання і оволодіння унікальними НаПро –технологіями для подолання християнськими методами проблеми неплідності.

11) «Центр Родини– пілотний проект Фонду. Ціль -духовно-патріотичне виховання дітей та молоді, плекання національних традицій, збереження історичної і родової пам’яті. Захист особи і родини у важких обставинах: матеріальна допомога, лікарська та психологічна опіка, порадництво. Діє з 2000 року. Спільно з Фондом св. Володимира Центр Родини створюють: Diözese Augsburg, Prelat Heinrich Eudenbach -(Німеччина), Bischof-Benno-Haus – Dr.Peter-Paul Straube-(Німеччина), Renovabis (Німеччина), Markt Wolnzach Brigitte und Peter Weber (Німеччина), Henri Nouwen Stichting (Нідерланди), Фундація Communicantes – Paul Wennekes (Нідерланди), Фундація -Bär und Leu, Dr Heiner Vogt (Швейцарія) та інші доброчинці.

12) Виготовлення та популяризація національного традиційного одягу для урочистого Першого Причастя та Шлюбу.