Актуальність проектів Фонду

Наша країна продовжує повільно виходити з летаргії репресивної системи, яка підступно деформувала всі людські вартості.

Фонд св. Володимира це громадська організація ми створили в 1997 році, скерована на соціальні і освітньо-культурні програми для родин; на повернення духовних і національних цінностей в сім’ю.

Тому для Фонду св. Володимира і для нашої країни є дуже важливою солідарність з європейськими країнами, в яких не були переслідувані і руйновані християнські цінності. Сучасний український парламент має поважні труднощі, щоб прийняти пропоновані Європейською конвенцією положення, які торкаються статевості і сім’ї.

Найбільшим проектом фонду є Центр Родини, в якому розвинену студійну працю провадять 30 педагогів, займається біля 600 дітей. Програми Центру Родини націлені на виховання дітей і молоді від 2-х і до 14 років. Окремо для батьків діє програма цикл лекцій, дискусій, запитань – «Батьківська світлиця».

Розвинувся проект «Родинна порадня», очолюваний лікарями гінекологами та інструкторами для підготовки молодого здорового подружжя, природного планування народжуваності, контролю над пологами та плекання грудного вигодовування.

Спільно з німецьким Федеральним фондом «Пам’ять Відповідальність Майбутнє» в проекті «Діалог поколінь»-2012 р. фонд скерував свої зусилля на старше покоління, яке пережило репресії нацистської і сталінської систем, зберегло пам’ять пережитого . Проект актуальний ще тому, що це покоління відходить, забираючи з собою велику історичну цінність – важливі свідчення про тоталітаризм. В цьому проекті «Діалог поколінь» активну участь брав кардинал Любомир Гузар і багато молоді.

При фонді вже 13 років діє центр «Паломник», який виховує ліцензованих екскурсоводів та організує краєзнавчі подорожі для пізнання своєї Батьківщини.

За 16 років свого існування спільнота фонду створила приятельську мережу організацій – однодумців, з якими ділить радість спільних проектів.

Фонд св.Володимира дякує вам і всім християнським організаціям Сх.і Зах.Європи за солідарність у боротьбі з деформаціями сучасного світу.