Допомога та порадництво

ЛІКАРСЬКА ПОРАДНЯ

др.Всеволод ЧумаЛікарська порадня при Фонді св. Володимира функціонує вже понад 15 років. В ній на добровільних засадах, безоплатно, працюють досвідчені лікарі різних спеціальностей – терапевт, хірург, педіатр, кардіолог, гематолог, невропатолог, психіатр, уролог, ортопед-травматолог, окуліст, ґінеколог, отоляринґолог, сурдолог, дерматолог. Очолює її лікар з багаторічним стажем праці – к.м.н., доцент Всеволод Чума.

Терапевти приймають пацієнтів у Лікарській Порадні, що знаходиться в приміщенні Фонду св. Володимира, інші спеціалісти – в лікарнях чи поліклініках, де вони працюють.

У Лікарській порадні, крім консультацій, при необхідності проводять аналізи крові і сечі, а також ЕКҐ. Щороку сюди звертаються сотні хворих. Всі консультації і дослідження проводяться безкоштовно.

Крім того, віднедавна тут запроваджено новітню дистанційну діагностику, яка суттєво полегшить встановлення діаґнозу для пацієнтів, які обмежені у можливості особисто відвідати Лікарську Порадню. Для цього служить спеціально створена унікальна комп’ютерна програма, до бази якої входять понад 1450 нозологічних одиниць (хворіб, синдромів, у т.ч. рідкісних) і понад 5700 ознак (прояви хвороби, результати досліджень, вік пацієнта, спеціальність, вплив різних факторів і т. ін.), що дозволяє вибрати найбільш імовірну з можливих підозрюваних хворіб.

Щоб скористатися дистанційною діагностикою, достатньо прислати на електронну адресу Лікарської порадні fondlikpor@gmail.com всі дані про пацієнта з незрозумілим чи складним діагнозом.


ЛОГОПЕД

P1100293Часто батьки стурбовані тим, що дитина добре не вимовляє тих чи інших звуків. У дошкільнят такі вади трапляються дуже часто, однак потрібно пам’ятати, що коректно визначити рівень порушення звукомови може тільки фахівець.

Логопед п.Надя

Тел.  0671789652  Київстар, 0995231403  МТС, 0934910102  Life