діючі проекти

Наша країна продовжує повільно виходити з летаргії репресивної системи, яка підступно деформувала всі людські вартості.

Організація, які ми створили 16 років тому, скерована на соціальні і освітньо-культурні програми для родин; на повернення духовних і національних цінностей в сім’ю.

Тому для Фонду св. Володимира і для нашої країни є дуже важливою солідарність з європейськими країнами, в яких не були переслідувані і руйновані християнські цінності. Сучасний український парламент має поважні труднощі, щоб прийняти пропоновані Європейською конвенцією положення, які торкаються статевості і сім’ї.

Найбільшим проектом фонду є Центр Родини, в якому розвинену студійну працю провадять 30 педагогів, займається біля 600 дітей. Програми Центру Родини націлені на виховання дітей і молоді від 2-х і до 14 років. Окремо для батьків діє програма цикл лекцій, дискусій, запитань – «Батьківська світлиця».

Розвинувся проект «Родинна порадня», очолюваний лікарями гінекологами та інструкторами для підготовки молодого здорового подружжя, природного планування народжуваності, контролю над пологами та плекання грудного вигодовування.

Спільно з німецьким Федеральним фондом «Пам’ять Відповідальність Майбутнє» в проекті «Діалог поколінь»-2012 р. фонд скерував свої зусилля на старше покоління, яке пережило репресії нацистської і сталінської систем, зберегло пам’ять пережитого. Проект актуальний ще тому, що це покоління відходить, забираючи з собою велику історичну цінність – важливі свідчення про тоталітаризм. В цьому проекті «Діалог поколінь» активну участь брав кардинал Любомир Гузар і багато молоді.

При фонді вже 13 років діє центр «Паломник», який виховує ліцензованих екскурсоводів та організує краєзнавчі подорожі для пізнання своєї Батьківщини.

За 16 років свого існування спільнота фонду створила приятельську мережу організацій – однодумців, з якими ділить радість спільних проектів.

Список актуальних проектів

1) Створення бібліотеки християнської літератури. 1997-2014 р.р.

2) Започаткування курсів екскурсоводів по Львову. З 1997 року.

3) Розробка нових краєзнавчих маршрутів. З 1997 року.

4) Участь представництва України в щорічних Східноєвропейських семінарах (Німеччина).  З 2000 року.

5) Допомога ув’язненим у Львівських тюрмах.  З 2003 року.

6) Цикл проектів «Відповідальне батьківство» спільно з Фундацією «Тато-net» святих Кирила і Мефодія ( Даріуш Цюпал, Люблін, Польща).

7) Допомога Будинкам для сиріт та Інтернатам України. 

8) Творення та співпраця з спільнотами солідарності родин: Товариство багатодітних родин «Щаслива Родина», Товариство прийомних сімей «Моя родина», Товариство «Подружні зустрічі», Багатодітні родини.

9) Проект «Діалог поколінь».  2011-2013 р.р.

10) Родинна Порадня.

11) «Центр Родини»

12) Виготовлення та популяризація національного традиційного одягу для урочистого Першого Причастя та Шлюбу.