Святкування 15 років проекту “Центр Родини” Фонду св.Володимира

Святкування 15 річчя “Центру Родини”  – 06.11.2015 р.

6 листопада 2015 р. Фонд св. Володимира відзначав 15-річчя найбільшого свого проекту «Центру Родини». На заході були присутні Митрополит Ігор Возьняк, голова облдержадміністрації О.Синютка, заступник голови Ю.Підлісний, представники міських та районних структур, монастирів, директори навчальних закладів та мирянських організацій.

Голова Фонду Ігор Матушевський, який провадив презентацію, склав подяку адміністратору храму Христового Воскресіння за можливість реалізації проекту в приміщенні, яке належить церковній громаді.

Було продемонстровано слайд-шоу історії заснування та розвитку проекту та відео-ролик про навчально-виховні програми «Центру Родини».

Презентація завершилася гостинним столом.


Дар Фондові св.Володимира від о.Ореста Фредини,
іконописець Святослав Владика.


 

Святкування 15 річчя “Центру Родини”  – 29.12.2015 р.

29.12.2015 у Фонді св.. Володимира відбулася друга презентація 15-річного ювілею проекту Центр Родини для персоналу, працівників і викладачів Центру разом з священиками Храму Христового Воскресіння та парафіянами. Зустріч мала за ціль скласти подяку всім, хто жертвував свою працю протягом всіх років та поінформувати про історію заснування проекту та привітати з прийдешніми святами в останні години старого року. Після слів привітань та відео презентації відбулася святкова гостина.

Статистика діяльності Центру Родини за 15 років (2010-2015р.р.)