Види служіння

Фонд св. Володимира одержує та розподіляє вантажі гум. допомоги з 1990 року з Німеччини, Голландії, Швейцарії для лікарень, дитячих установ, навчальних закладів, виправних колоній, парафій Церков різних конфесій.


Спільно з Фондом Швейцарії «Ведмідь і Лев» щороку проводиться благодійна акція «Святий Миколай для ув’язнених».

св.Миколай в тюрмах


Допомога родинам в лікуванні дитини за кошти Добродійки з Баварії Бригіти Вебер.


По домовленості з родиною покійного Фонд організує підчас поховання збір коштів на операцію для дитини. Фонд ініціює відмову від непотрібних витрат на вінки з пластикових квітів, які не підлягають розкладу і засмічують природне середовище.


Від початку створення т.зв. Чорнобильської Лікарні Фонд св. Володимира – в тісній співпраці з гол.лікарем О.Миндюком і колективом лікарні для допомоги родинам, що постраждали після Чорнобиля. Фонд знайомить Фундації Зах. Європи з потребами Лікарні і забезпечує одержання допомоги коштами, обладнанням, лікарським одягом, постіллю, забавками для дітей.


Працівники Фонду беруть участь у вишколах, (організатор – Український Католицький Університет) де здобувають досвід різних форм соціального служіння та навчаються писати проекти соціального спрямування.


Спільно з Фондом Генрі Наувена та Лічницею Шептицького організовано підбір і виготовлення окулярів для старших людей лікарями з Голландії згідно наданого списку

Окуляри для старших від фонду Лаурента Ноувена


Спільно з Інститутом Родини УКУ організовано акції в центрі міста «Св. Миколай для ненароджених»


Спільно з Фондом св..Софії Бельгії через п.Миколу Когута організовано допомогу харчовими пакетами особливо потребуючим родинам.


Доброчинна лотерея – один із засобів збору коштів для допомоги потребуючим, які Фонд проводить в святкові дні та День міста Львова.