Оргкомітет діє
В приміщенні Українського Католицького Університету відбулося чергове засідання Оргкомітету СЕР. В програмі зустрічі було заслухано Звіт з чергового засідання Комітету Європейських Парафій в Німеччині, на якому було схвалено пропозицію програми України. Було уточнено список відвідуваних парафій в Україні з розвиненими соціальними програмами, особливо для молоді, заслухано і доповнено програму для молоді, обговорено питання волонтерської допомоги та синхронного перекладу.
![](https://stwf.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Orgkomitet-SER-2019-v-dii--300x226.jpg)
Оргкомітет СЕР-2019 в дії