Про Фонд

 св.Володимир   Ім’я патрона організації

Святий Рівноапостольний князь Володимир – хреститель Руси-України, державотворець.

   Мета

Участь у розбудові Української Держави через практичну реалізацію різноманітних ініціатив, скерованих на віднову цінностей української християнської родини як здорової клітини нації.

   Історія заснування

В 1997 році в організації «Українська молодь Христові» відбувся поділ на дві різнопрофільні незалежні структури. Одна – продовжила форму молодіжного апостоляту, друга – взяла на себе вирішення виховних та соціально-культурних проблем молодих родин. Так народився Фонд св. Володимира, засновником якого стали лідери УМХ і група інтелектуалів, які відчули потребу активно включитися в розбудову суспільства в незалежній державі та сприяти відродженню духовного світу людини.

      Вектор діяльності

Ім’я св. Володимира Хрестителя Руси-України і державотворця відтворює напрямок діяльності Фонду. З перших проектів Фонд задекларував себе як екуменічна спільнота, відкрита на соціальні, культурні та суспільні проекти в розбудові української держави, на діалог між Церквою і Державою.

Фонд бере участь в праці державних комісій, церковних соборах, європейських форумах, міжнародних рухах. Фонд є дійсним членом світових структур UNUM-OMNES, Колоквіум Міжнародних Парафій (CEP) та щорічних Східно-Європейських семінарів в Шмохтітц Німеччина.

Місія

Поширювати духовність Київського благочестя, свідчити віру та історію свого народу на регіональному і міжнародному рівні. Дбати про збереження культури та історичної пам’яті. Виховувати свобідну творчу патріотичну молодь, закорінену в національній традиції. Плекати кращі якості української родини.

Статус

Фонд святого Володимира — доброчинна громадська організація, започаткована з благословення блаженнішого Любомира Гузара, зареєстрована Управлінням юстиції Львівської області 12 червня 1997 року (свідоцтво № 57).

Пріорітети

В зв’язку з тим, що однією з найбільших суспільних криз, які переживає Україна, є криза родини, пріоритетним напрямком праці Фонду св. Володимира є віднова молодої української родини як здорової клітини нації у таких формах діяльності:

  • об’єднання родин в спільноти з метою взаємного соціального служіння та солідарності, духовно-патріотичне виховання дітей та молоді
  • плекання національних традицій, збереження історичної і родової пам’яті
  • захист особи і родини у важких обставинах: матеріальна допомога, лікарська та психологічна опіка, порадництво
  • громадсько-політична активність

Форми діяльності

Представництво в суспільно-політичних, екуменічних та релігійних міжнародних і регіональних зібраннях. Школи, студії, порадні, бібліотека, краєзнавство, паломництво, випозичальні, підготовка до шлюбу, пологів та виховання малят, літні табори, програми для старших, спортивні секції, тісна співпраця з дружніми організаціями, доброчинна діяльність. Популяризація національних традицій – одягу, звичаїв, творчості. Стимулювання до створення спільнот солідарності родин.


Духовний провід

Отець Ігор Пецюх – духівник Фонду

Засновники