Наші ювілеї

ВІТАЄМО

Голову Фонду св. Володимира Ігора Матушевського з ювілеєм 60-річчя. Протягом 20-ти років від заснування Фонд під його керівництвом здійснив цілий ряд вагомих проектів міжнародного, національного і регіонального виміру в соціальних, просвітницьких та громадсько-політичних ділянках. Разом із групою однодумців і за підтримки добродіїв з-за кордону організував і реалізував у Львові унікальний проект для українських родин – “Центр Родини”.

 


 

 

ВІТАЄМО

Лікаря доц. Всеволода Чуму з 80-річним ювілеєм. Протягом 20 років він створив і очолив Лікарську порадню при Фонді св.Володимира. В Лікарській порадні на добровільних засадах працювали від 17 до 19 лікарів, двоє лаборантів і медсестра, яка записувала ЕКҐ. За ці роки проконсультовано 16 784 пацієнтів, записано 621 ЕКҐ, проведено 235 ехоКҐ, 410 УЗД, зроблено 4 659 аналізів.

 

 

 

ВІТАЄМО

Адріану Огорчак з 80-річним ювілеєм. Протягом 20-ти років вона очолює Краєзнавчий центр “Паломник” та Бібліотеку при Фонді св. Володимира. Пані Адріана – організатор 22-х улюблених  спортивно-відпочинкових юнацьких таборів при Крехівському монастирі, понад 600 краєзнавчих мандрівок Україною, засновник ліцензованих Курсів екскурсоводів по Львову і дослідник та видавець родоводів.